עורך דין נהיגה בשכרות | נהיגה תחת השפעת סמים | מכשירי ינשוף | אלכוהול ונהיגה | בדיקת אלכוהול | נהיגה תחת השפעת אלכוהול | ינשוף אלכוהול | עו"ד נהיגה בשכרות

עורך דין לנהיגה בשכרות 

נהג יקר, אם הגעת לדף זה, כנראה שאתה חשוד או מואשם בנהיגה בשכרות או בנהיגה תחת השפעת משקאות משכרים או סמים מסוכנים.  בקיצור, יתכן והיית קצת מסטול כשנהגת, שוטר סימן לך לעצור בצד לבדיקה, נבדקת במכשיר ינשוף ונמצא שאתה נוהג בשכרות.  מה עושים? חכה, המצב שלך עוד טוב! 
לחילופין, ישננו מצב מסובך יותר, שכבר נשפטת ומצבך חמור הרבה יותר: במידה ונשפטת כבר והיית מיוצג על ידי עורך דין לנהיגה בשכרות וקיבלת בגין הנהיגה בשכרות עונש כבד, דע לך שניתן להגיש בקשה לדיון חוזר או ערעור בגין עבירות של נהיגת תחת השפעת משקאות משכרים, פסילה מנהלית בגין נהיגה בשכרות, שלילת רישיון לאחר בדיקת ינשוף, ותאונות דרכים בגין אלכוהול בדם.

דע לך כי הזיכוי מנהיגה בשכרות אפשרי !

דרור סלמן, עורך דין לנהיגה בשכרות מתמחה בזיכוי נהגים המואשמים על פי דיני תעבורה בבית משפט לתעבורה בנהיגה בשכרות.   באתר מידע משפטי שימושי בנושאים נהיגה בשכרות וישנם מאמרים, פסקי דין נהיגה בשכרות, חוק נהיגה בשכרות, עונש על נהיגה בשכרות, נהיגה בשכרות זיכוי, נהיגה בשכרות פסקי דין, פורום נהיגה בשכרות ומידע משפטי נוסף.

משרדנו זמין 24 שעות ביממה בטלפון 054-4670055 פקס 03-5252302

הזיכוי מנהיגה בשכרות אפשרי - עורך דין תעבורה דרור סלמן

עורך דין  לנהיגה בשכרות דרור סלמן מעניק יחס אישי ומקצועי ומייעץ ומייצג חשודים בנהיגה בשכרות זיכוי, בהליך חקירה ומעצר, שחרור ממעצר, ייצוג והופעות בבתי משפט, ביטול כתב אישום, ערעורים, זיכוי מנהיגה בשכרות, זיכוי מעבירת מהירות, נהיגה במהירות מופרזת , כתב אישום.

להלן תקנות התעבורה לעניין בדיקת שכרות:

169 א.

"אלכוהול" - כוהל אתילי, אתנול, אתיל אלכוהול;

"בדיקת נשיפה" - בדיקת אויר נשוף של אדם באמצעות מכשיר שאישר שר הבריאות, בהתייעצות עם שר התחבורה, בהודעה ברשומות, והמכשיר מראה את ריכוז האלכוהול באויר הנשוף או את שווה ערכו בדמו של הנבדק בדוגמה של נשיפה שסיפק אותו נבדק;

"בדיקת מעבדה" - בדיקת דוגמה של דם או שתן למדידת ריכוז האלכוהול בדם הימצאותם של סמים משכרים או מסוכנים בגופו של הנבדק, במעבדה או במוסד רפואי;

"נבדק" - אדם שנדרש להיבדק לפי הוראות פרק זה;

"ריכוז אלכוהול בגוף" – ריכוז אלכונול בדגימת אוויר נשוף או בדגימת דם, העולה על אחד מאלה, לפי העניין:

(1) 240 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף;

(2) 50 מיליגרם אלכוהול במאה מיליליטר דם.

169ב.

(א) לא ינהג אדם רכב בדרך או במקום ציבורי ולא יניעו אם הוא שיכור.

(ב) בעל רכב או הממונה עליו לא ירשה לשיכור לנהוג בו.

(ג) לענין סעיפים 62(3) או 64ב לפקודה ופרק זה יראו אדם שיכור אם הוא נתון תחת השפעה של סמים משכרים או מסוכנים או אם ריכוז האלכוהול אצלו עולה על המידה הקבועה.

 169ג.

(א) היה לשוטר חשד סביר כי נוהג רכב או הממונה על רכב הוא שיכור, רשאי השוטר לדרוש ממנו להיבדק בדיקת נשיפה או למסור דוגמה של דם או של שתן לבדיקת מעבדה או לדרוש ביצוען של הבדיקות כאמור בפרק זה, כולן או חלקן.

(ב) בדיקת נשיפה תיעשה במקום שעצר השוטר את הרכב או שמצא את הנוהג בו במקום אחר שקבע השוטר.

(ג) בדיקת דם או שתן תיעשה במעבדה או במוסד רפואי שקבע השוטר מבין רשימת המעבדות והמוסדות הרפואיים שאישר שר הבריאות לענין זה.

אם שותים לא נוהגים - עורך דין דרור סלמן מומחה בעבירת נהיגה בשכרות
Criminal Law, Traffic Law

Salman Dror Advocate and Associates is proud to offer the following resources:

Free initial consultations!
Resources courtesy of:
Dror Salman, Advocate
Criminal Law, Traffic Law, Family Law

Salman Dror and Associates
Telephone: +972 - 54 - 4670055
Fax: +972 - 3 - 5252302

Mail address only:
Jerusalem Israel
P.O.Box 8751  Jerusalem 91087
ISRAEL

משרד עורכי דין דרור סלמן ייצוג מקצועי ונחוש, ייעוץ בכל הארץ: אבן יהודה, אופקים, אור יהודה, אילת, אריאל, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בית שמש, בני ברק, בת ים, גבעתיים, הוד השרון, הרצליה, טבריה, יהוד, זיכרון יעקב, חדרה, חולון, גבעתיים, רמת גן, בני ברק, יבנה, יהוד, כרמיאל, לוד, רמלה, מודיעין, נהרייה, נס ציונה, נצרת, נתניה, עכו, עפולה, ערד, ראשון לציון, רחובות, רעננה, כפר סבא, צפת, קריית אונו, ירושלים, רמת השרון, תל אביב, חיפה, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית גת, קריית ים, קריית מוצקין, קריית מלאכי, קריית שמונה.

עורך דין נהיגה בשכרות

עורך דין נהיגה בשכרות
Web Hosting Companies