נהיגה בשכרות זיכוי - עורך דין נהיגה בשכרות

אומרים לנו שהלחימה (והמלחמה) הסתיימה, כרגע שקט ועל כן משטרת ישראל חוזרת לשגרה... מתן דוחות לנהיגה בשכרות, בדיקת ינשוף ותפיסת נהגים החשודים  בעבירת נהיגה במהירות מופרזת. 
ישנה הוראה בלשכת התנועה של משטרת ישראל, שכבר הערב יחלו בבדיקות אלכוהול לנהגים ביציאה ממוקדי בילוי, בסמוך למועדונים ופאבים יבדקו הערב והלילה השוטרים הנכבדים את הנהגים שיפלו להם בידיים.

חברים, על כן שימו לב, הימנעו משתיה ונהיגה, במידה ויש צורך, קחו מונית חזרה לבית ובכל אופן, במידה ונעצרתם לבדיקה, אין לסרב לבדיקה.
"סירוב לבדיקה" מסבך את המצב יותר והעונש בגין סירוב הינו שנתיים פסילה מינימום.
יש להשתדל לצלם בווידאו את הבדיקה במצלמת הטלפון, רצוי מבלי שהשוטר יבחין בכך,  לתעד את מהלך הבדיקה, לערוך רשימה של חברים שהיו במקום הבדיקה וכן רשימה של נבדקים במכוניות אחרות מספרי רישוי ומספרי הטלפון שלהם. אותם נהגים אחרים יוכלו לסייע לכם בעתיד, לכן חשוב לקחת את הפרטים של נבדקים אחרים שראיתם שנעצרו לבדיקה לידכם,  ולשמור איתם על קשר.

חשוב מאוד - אין להודות ששתיתי!

אף אחד וגם לא השוטר לא יכול לדעת זאת (אם שתיתם וכמה), ועל כן בשום פנים ואופן אל תודו ששתיתם, גם אם אתם מעוכבים שעה -שעתיים, זה עדיף מאשר לאבד את הרישיון נהיגה לשנתיים. שימרו על זכות השתיקה! 

במקרים דחופים, לפני או במהלך הבדיקה ניתן להתקשר אלי לייעוץ טלפוני דחוף - גם אם זה באמצע הלילה,  לא להתבייש - אני זמין  054-4670055

עורך דין לנהיגה בשכרות דרור סלמן מתמחה בזיכוי נהגים המואשמים על פי דיני תעבורה בבית משפט לתעבורה בנהיגה בשכרות, ובמידה ונשפטת כבר והיית מיוצג על ידי עורך דין לנהיגה בשכרות וקיבלת בגין נהיגה בשכרות עונש כבד, דע לך שניתן להגיש בקשה לדיון חוזר או ערעור בגין עבירות כגון: נהיגת תחת השפעת משקאות משכרים, פסילה מנהלית בגין נהיגה בשכרות, שלילת רישיון לאחר בדיקת ינשוף, ותאונות דרכים בגין אלכוהול בדם. באתר מידע משפטי שימושי תחת הקטגוריה נהיגה בשכרות ישנם מאמרים, פסקי דין נהיגה בשכרות, חוק נהיגה בשכרות, עונש על נהיגה בשכרות, נהיגה בשכרות זיכוי, נהיגה בשכרות פסקי דין, פורום נהיגה בשכרות.

משרדנו זמין 24 שעות ביממה בטלפון 054-4670055 פקס 03-5252302

הזיכוי מנהיגה בשכרות אפשרי! עורך דין תעבורה דרור סלמן מומחה לזיכוי מנהיגה בשכרות

זיכוי מנהיגה בשכרות אפשרי !

עורך דין נהיגה בשכרות דרור סלמן מעניק יחס אישי ומקצועי ומייעץ ומייצג חשודים בנהיגה בשכרות זיכוי, בהליך חקירה ומעצר, שחרור ממעצר, ייצוג והופעות בבתי משפט, ביטול כתב אישום, ערעורים, זיכוי מנהיגה בשכרות, זיכוי מעבירת מהירות, נהיגה במהירות מופרזת, כתב אישום.

להלן תקנות התעבורה לעניין בדיקת שכרות:

169 א.

"אלכוהול" - כוהל אתילי, אתנול, אתיל אלכוהול

"בדיקת נשיפה" - בדיקת אויר נשוף של אדם באמצעות מכשיר שאישר שר הבריאות, בהתייעצות עם שר התחבורה, בהודעה ברשומות, והמכשיר מראה את ריכוז האלכוהול באויר הנשוף או את שווה ערכו בדמו של הנבדק בדוגמה של נשיפה שסיפק אותו נבדק;

"בדיקת מעבדה" - בדיקת דוגמה של דם או שתן למדידת ריכוז האלכוהול בדם הימצאותם של סמים משכרים או מסוכנים בגופו של הנבדק, במעבדה או במוסד רפואי;

"נבדק" - אדם שנדרש להיבדק לפי הוראות פרק זה;

"ריכוז אלכוהול בגוף" – ריכוז אלכונול בדגימת אוויר נשוף או בדגימת דם, העולה על אחד מאלה, לפי העניין:

(1) 240 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף;

(2) 50 מיליגרם אלכוהול במאה מיליליטר דם.


169ב.

(א) לא ינהג אדם רכב בדרך או במקום ציבורי ולא יניעו אם הוא שיכור.

(ב) בעל רכב או הממונה עליו לא ירשה לשיכור לנהוג בו.

(ג) לענין סעיפים 62(3) או 64ב לפקודה ופרק זה יראו אדם שיכור אם הוא נתון תחת השפעה של סמים משכרים או מסוכנים או אם ריכוז האלכוהול אצלו עולה על המידה הקבועה.


169ג.

(א) היה לשוטר חשד סביר כי נוהג רכב או הממונה על רכב הוא שיכור, רשאי השוטר לדרוש ממנו להיבדק בדיקת נשיפה או למסור דוגמה של דם או של שתן לבדיקת מעבדה או לדרוש ביצוען של הבדיקות כאמור בפרק זה, כולן או חלקן.

(ב) בדיקת נשיפה תיעשה במקום שעצר השוטר את הרכב או שמצא את הנוהג בו במקום אחר שקבע השוטר.

(ג) בדיקת דם או שתן תיעשה במעבדה או במוסד רפואי שקבע השוטר מבין רשימת המעבדות והמוסדות הרפואיים שאישר שר הבריאות לענין זה.

טבלת כמויות אלכוהול - נהיגה בשכרות פסקי דין - עונש על נהיגה תחת השפעת אלכוהול | עורך דין תעבורה דרור סלמן

Criminal Law, Traffic Law
Salman Dror Advocate and Associates is proud to offer the following resources:

Free initial consultations!
Resources courtesy of:
Dror Salman, Advocate
Criminal Law, Traffic Law, Family Law

Salman Dror and Associates
Telephone: +972 - 54 - 4670055
Fax: +972 - 3 - 5252302

Mail address only:
Jerusalem Israel
P.O.Box 8751  Jerusalem 91087
ISRAEL

משרד עורכי דין דרור סלמן ייצוג מקצועי ונחוש, ייעוץ בכל הארץ: אבן יהודה, אופקים, אור יהודה, אילת, אריאל, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בית שמש, בני ברק, בת ים, גבעתיים, הוד השרון, הרצליה, טבריה, יהוד, זיכרון יעקב, חדרה, חולון, גבעתיים, רמת גן, בני ברק, יבנה, יהוד, כרמיאל, לוד, רמלה, מודיעין, נהרייה, נס ציונה, נצרת, נתניה, עכו, עפולה, ערד, ראשון לציון, רחובות, רעננה, כפר סבא, צפת, קריית אונו, ירושלים, רמת השרון, תל אביב, חיפה, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית גת, קריית ים, קריית מוצקין, קריית מלאכי, קריית שמונה.

נהיגה בשכרות

עורך דין תעבורה מומלץ לזיכוי מנהיגה בשכרות | עורך דין דרור סלמן
Web Hosting Companies