ינשוף משטרה | הינשוף המשטרתי | נהיגה בשכרות

נכשלת בבדיקת ינשוף משטרה ובדיקת נשיפה במכשיר הינשוף המשטרתי, קצין משטרה רשאי לשלול לך מנהלית את רישיון הנהיגה ל 30 יום וזאת באמצעות שימוע שהקצין עורך לך מיד לאחר שנתפסת בחשד לנהיגה בשכרות לאחר שנכשלת בבדיקת ינשוף שנערכה לך באמצעות הינשוף המשטרתי. 
עורך דין תעבורה דרור סלמן מתמחה בזיכוי בבדיקת הינשוף המשטרתי  ואישום של נהיגה בשכרות לנהגים שנכשלו בבדיקת ינשוף משטרה.

נהיגה בשכרות זיכוי - עורך דין נהיגה בשכרות דרור סלמן:
אומרים לנו שהלחימה (והמלחמה) הסתיימה, כרגע שקט ועל כן משטרת ישראל חוזרת לשגרה... מתן דוחות לנהיגה בשכרות, בדיקת ינשוף ותפיסת נהגים החשודים  בעבירת נהיגה במהירות מופרזת. חברים, ישנה הוראה בלשכת התנועה של משטרת ישראל, שכבר הערב יחלו בבדיקות אלכוהול לנהגים ביציאה ממוקדי בילוי, בסמוך למועדונים ופאבים יבדקו הערב והלילה השוטרים הנכבדים את הנהגים שיפלו להם בידיים. 

חברים, על כן שימו לב, הימנעו משתיה ונהיגה, במידה ויש צורך, קחו מונית חזרה לבית ובכל אופן, במידה ונעצרתם לבדיקה, אין לסרב לבדיקה. "סירוב לבדיקה"  מסבך את המצב יותר והעונש בגין סירוב הינו שנתיים פסילה מינימום.
יש להשתדל לצלם בווידאו את הבדיקה במצלמת הטלפון, רצוי מבלי שהשוטר יבחין בכך,  לתעד את מהלך הבדיקה, לערוך רשימה של חברים שהיו במקום הבדיקה וכן רשימה של נבדקים במכוניות אחרות מספרי רישוי ומספרי הטלפון שלהם. אותם נהגים אחרים יוכלו לסייע לכם בעתיד, לכן חשוב לקחת את הפרטים של נבדקים אחרים שראיתם שנעצרו לבדיקה לידכם,  ולשמור איתם על קשר. 


חשוב מאוד - אין להודות ששתית ! אף אחד, ובטח לא השוטר, לא יכול לדעת זאת (אם שתיתם וכמה), ועל כן בשום פנים ואופן אל תודו ששתיתם, גם אם אתם מעוכבים שעה -שעתיים, זה עדיף מאשר לאבד את הרישיון נהיגה לשנתיים. שימרו על זכות השתיקה!   במקרים דחופים, לפני או במהלך הבדיקה ניתן להתקשר אלי לייעוץ טלפוני דחוף - גם אם זה באמצע הלילה,  לא להתבייש - אני זמין עורך דין דרור סלמן  054-4670055.  

עורך דין לנהיגה בשכרות דרור סלמן מתמחה בזיכוי נהגים המואשמים על פי דיני תעבורה בבית משפט לתעבורה בנהיגה בשכרות, ובמידה ונשפטת כבר והיית מיוצג על ידי עורך דין לנהיגה בשכרות וקיבלת בגין נהיגה בשכרות עונש כבד, דע לך שניתן להגיש בקשה לדיון חוזר או ערעור בגין עבירות כגון: נהיגת תחת השפעת משקאות משכרים, פסילה מנהלית בגין נהיגה בשכרות, שלילת רישיון לאחר בדיקת ינשוף, ותאונות דרכים בגין אלכוהול בדם. באתר מידע משפטי שימושי תחת הקטגוריה נהיגה בשכרות ישנם מאמרים, פסקי דין נהיגה בשכרות, חוק נהיגה בשכרות, עונש על נהיגה בשכרות, נהיגה בשכרות זיכוי, נהיגה בשכרות פסקי דין, פורום נהיגה בשכרות.

טבלת כמויות אלכוהול - נהיגה בשכרות פסקי דין - עונש על נהיגה תחת השפעת אלכוהול | עורך דין תעבורה דרור סלמן

משרדנו זמין 24 שעות ביממה בטלפון 054-4670055 פקס 03-5252302

Criminal Law, Traffic Law
Salman Dror Advocate and Associates is proud to offer the following resources:

Free initial consultations!
Resources courtesy of:
Dror Salman, Advocate
Criminal Law, Traffic Law, Family Law

Salman Dror and Associates
Telephone: +972 - 54 - 4670055
Fax: +972 - 3 - 5252302

Mail address only:
Jerusalem Israel
P.O.Box 8751  Jerusalem 91087
ISRAEL

משרד עורכי דין דרור סלמן ייצוג מקצועי ונחוש, ייעוץ בכל הארץ: אבן יהודה, אופקים, אור יהודה, אילת, אריאל, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בית שמש, בני ברק, בת ים, גבעתיים, הוד השרון, הרצליה, טבריה, יהוד, זיכרון יעקב, חדרה, חולון, גבעתיים, רמת גן, בני ברק, יבנה, יהוד, כרמיאל, לוד, רמלה, מודיעין, נהרייה, נס ציונה, נצרת, נתניה, עכו, עפולה, ערד, ראשון לציון, רחובות, רעננה, כפר סבא, צפת, קריית אונו, ירושלים, רמת השרון, תל אביב, חיפה, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית גת, קריית ים, קריית מוצקין, קריית מלאכי, קריית שמונה.

Web Hosting Companies